С Лаптоп Dell Latitude 5440 вие получавате невероятно стилен и мощен лаптоп, който ще отговори на всичките ви изисквания. С иновативните му технологии и бързината на Intel Core i5 процесора, ще бъдете готови за всяко предизвикателство.
| Процесор | Intel Core i5-1345U vPro (12 MB cache, 10 cores, up to 4.7 GHz) |
|---|---|
| Дисплей | 14' FHD (1920x1080) AG IPS 250 nits |
| RAM | 16GB DDR4 (2x8GB) |
| Хард диск | 512GB SSD PCIe M.2 |
| Графика | Intel Integrated Graphics |
| Камера | FHD IR Cam and Mic |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Осветена клавиатура | Backlit Kb |
Лаптоп Dell Latitude 5440 е идеален за бизнес и професионални потребители, които се нуждаят от надежден и производителен компютър за работа извън офиса.
С Лаптопа Dell Latitude 5440 ще получите несравнимо бързина и качество на работа, което ще ви позволи да бъдете винаги на върха на производителността. Неговите висококачествени компоненти и иновативни технологии го правят идеалното решение за вашия бизнес или лично ползване.