| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Серия/Версия | Latitude 5440 |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Процесор | Intel Core i5-1345U 3.50 GHz, 12 MB cache |
| Памет | 16GB 3200MHz (2x8GB) |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Общ брой слотове за памет | up to 64GB, 2 SODIMM slots |
| Твърд диск/вградена памет | 512GB M.2 2230 PCIe NVMe Class 35 |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Wi-Fi | Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth |
| USB портове | 1 USB 3.2 Gen 1 with PowerShare, 1 USB 3.2 Gen 1 |
| HDMI | HDMI |
| Батерия | 3- cell, 54Wh Battery, Express Charge Capable, 65W AC adapter, USB Type-C, TCO Gen9 compliant |
| Характеристики за сигурност | One security-cable slot (wedge-shaped) |
| Цвят | Сив |
| Операционна система, софтуер | Ubuntu 22.04 LTS |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Допълнителна информация | БЪДЕТЕ ПРОДУКТИВНИ, КЪДЕТО И ДА ВИ ОТВЕДЕ ДЕНЯ ВИ |
| Тегло | 1,39 кг |
С Лаптоп Dell Latitude 5440 вие получавате невероятно стилен и мощен лаптоп, който ще отговори на всичките ви изисквания. С иновативните му технологии и бързината на Intel Core i5 процесора, ще бъдете готови за всяко предизвикателство.
| Процесор | Intel Core i5-1345U vPro (12 MB cache, 10 cores, up to 4.7 GHz) |
|---|---|
| Дисплей | 14' FHD (1920x1080) AG IPS 250 nits |
| RAM | 16GB DDR4 (2x8GB) |
| Хард диск | 512GB SSD PCIe M.2 |
| Графика | Intel Integrated Graphics |
| Камера | FHD IR Cam and Mic |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E |
| Осветена клавиатура | Backlit Kb |
Лаптоп Dell Latitude 5440 е идеален за бизнес и професионални потребители, които се нуждаят от надежден и производителен компютър за работа извън офиса.
С Лаптопа Dell Latitude 5440 ще получите несравнимо бързина и качество на работа, което ще ви позволи да бъдете винаги на върха на производителността. Неговите висококачествени компоненти и иновативни технологии го правят идеалното решение за вашия бизнес или лично ползване.