| Тип на продукта | Рутер |
| Производител | TENDA |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description TX2 PRO | |
|---|---|
| Interface | 1*10/100/1000Mbps WAN Port; 3*10/100/1000Mbps LAN Ports |
| Standarts | IEEE 802.11n/b/g 2.4 GHz; IEEE 802.11ax/ac/n/a 5GHz |
| Data rate | 5GHz: Up to 1201Mbps; 2.4GHz: Up to 300Mbps |
| Frequency | 2.4GHz & 5GHz |
| Security | WPA2-PSK; WPA3-SAE/WPA2-PSK; Wireless Encryption Disable and Enable; WPS Fast Connection;Parental Control; Client Filter |
| Management | Beamforming; MU-MIMO; Smart Power Saving; Tenda App: Local and Remote Management;PPPoE, Dynamic IP, Static IP; PPPoE(Russia), PPTP(Russia), L2TP(Russia); Unify,Maxis,Maxis-special,Celcom,Digi;DHCP Server; DHCP Client List; DHCP Reservation |
| Power supply | Input:AC 100-240V~50/60Hz 0.6A; Output:DC 12V⎓1A |
| Protocol | IEEE802.3, IEEE802.3u,IEEE802.3ab |
| Environment | Temperature: Operating Temperature : 0℃~40℃; Storage Temperature : -40C ~70℃; Humidity: Operating Humidity : 10 %~90% RH non-condensing; Storage Humidity : 5 %~ 90%RH non-condensing |
| Certifications | CE, RoHS, FCC |
| Led indicator | SYS*1 |
| Dimensions | 238.9 x 144.3 x 40.3mm |
| Warranty | 36 Months |
Рутерът TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER е идеалният избор за бърз и надежден безжичен интернет в дома или офиса ви. С него ще се наслаждавате на стабилна връзка и бърз трансфер на данни!
| Модел: | TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER |
| Безжична свързаност: | Да |
| Скорост на пренос: | До GB |
| Брой портове: | Множество |
Безжична свързаност е важна за удобството на потребителя, скороста на пренос на данни осигурява бързина в интернет връзката, а множеството портове дават възможност за свързване на множество устройства едновременно.
Рутер TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER е идеален за усилване на интернет сигнала у дома или в офиса. С него може да осигурите бърз и сигурен достъп до интернет за всички устройства.
1. Защо да избера Рутер TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER? Рутерът TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER предлага бърза и сигурна безжична връзка, която ще осигури стабилно интернет изживяване.
2. Колко устройства могат да бъдат свързани едновременно към Рутер TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER? Рутерът TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER позволява свързване на множество устройства, така че няма ограничение за броя на свързаните устройства.
3. Каква е максималната скорост на пренос на данни на Рутер TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER? Рутерът TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER осигурява скорост на пренос до GB, което го прави подходящ за бързи интернет връзки.
Купете Рутер TENDA TX2 PRO WL GB ROUTER, за да се насладите на бърз и стабилен интернет връзка в дома си или в офиса. Неговите технически характеристики го правят надеждно устройство за всеки потребител!