| Производител | ZYXEL |
| Вид антена | 2 x Външни: 4dBi (2.4GHz), 5dBi (5GHz) |
| Честотна лента | 2.4;5 |
| Брой портове | 1 x 10/100/1000 |
| Захранване/батерии | PoE-IN |
| Характеристики за сигурност | WPA;WPA2 |
| Мрежови стандарти | IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Скорост | 575 - 2.4 GHz; 1200 - 5 GHz |
| Тегло | 0,58 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Искате да надстроите до технологията 11ax (WiFi 6) за вашата външна безжична мрежа? Zyxel NWA55AXE е вашият отговор!
Проектиран за сурови външни условия, устойчивият на атмосферни влияния NWA55AXE, сертифициран по IP55, е най-добрата външна точка за достъп WiFi 6 за разширяване на вашата безжична мрежа навън.