| Производител | ZYXEL |
| Вид антена | 2 x вътрешни 3/4dBi |
| Честотна лента | 2.4;5 |
| Брой портове | 1 x 10/100/1000 |
| Захранване/батерии | DC 12V; PoE |
| Характеристики за сигурност | WPA;WPA2 |
| Мрежови стандарти | IEEE 802.11a/n/ac/ax 5GHz, IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz |
| Скорост | 575 - 2.4 GHz; 1200 - 5 GHz |
| Тегло | 0,29 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |