| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | MSI |
| Видео чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Брой поточни процеси | 3584 |
| Шина на видео паметта | 192 bit |
| Видео памет | 12 GB |
| Технология на паметта | GDDR6 SDRAM |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| API поддръжка | DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x16 |
| HDMI | 1 |
| Display port | 3 |
| Тип охладителна система | TORX 3.0 Fan |
| Форм фактор | Full-height |
| Размери | 235 мм, 42 мм, 124 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
С високата си производителност и уникални възможности за игри, Видео карта MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 е перфектното решение за геймърите, които искат да се потопят във виртуални светове с ненадмината реализъм и плавност.
Видео карта MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 предлага изключителна графична мощ и качество на снимка, което ще ви допадне всяка игра.
| Видео карта | MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|---|
| Производител | MSI |
| Графичен чип | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Памет | 6GB GDDR6 |
Графичният чип NVIDIA GeForce RTX 3060 и паметта от 6GB GDDR6 ви гарантират плавно изпълнение на игрите и кристално ясна картина, което прави всеки детайл реалистичен и вълнуващ.
Видео карта MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 е идеална за геймъри, видео редактори и всички, които ценят високото качество на графиката.
1. Какви са изключителните възможности на Видео карта MSI NVIDIA GeForce RTX 3060?
Видео карта MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 разполага с технологията Ray Tracing, която осигурява реалистична светлина и сянка в игрите за невиждано изживяване.
2. Колко е важна паметта от 6GB GDDR6 за Видео картата MSI NVIDIA GeForce RTX 3060?
Паметта от 6GB GDDR6 позволява плавното и ефективно изпълнение на графично интензивни приложения и игри с висока резолюция.
Със своята уникална комбинация от графичен чип NVIDIA GeForce RTX 3060 и памет от 6GB GDDR6, Видео карта MSI NVIDIA GeForce RTX 3060 ще ви осигури невероятно гейминг изживяване, което ще ви увлече дълго време и няма да остави никого равнодушен.