| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | GAINWARD |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
| Description 4342 | |
|---|---|
| Memory bandwidth | 504 GB/s |
| Memory type | GDDR6X |
| Memory size | 12 GB |
| Memory interface | 192 bits |
| Memory clock | 10500Mhz (21Gbps) |
| Engine clock | 2475 MHz (Boost) |
| I/o | DP 1.4a x 3 HDMI 2.1a x 1 |
| Card bus | PCI-Express Gen 4 x16 |
| System power | Power Connector: 16-pin x1 |
| Other | Cooling: 2 Slot Fan Cooler |
| Dimensions | 269.1 x 131.8 x 40.1 mm |
| Warranty | 36 Months |
Видео картата Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost предлага невероятно изживяване на гейминг благодарение на 12GB GDDR6X памет и мощния GeForce RTX 4070. С нея вие ще се потопите в света на виртуалната реалност с кристално ясни изображения и плавен геймплей.
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Модел | Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost | Моделът определя производителността и възможностите на видео картата. |
| Памет | 12GB GDDR6X | По-голямото количество памет позволява по-голям капацитет за обработка на графични данни и по-гладко изпълнение на игрите. |
| Чипсет | 4342 | Чипсетът определя скоростта и качеството на обработката на графичните изображения. |
Приложенията на Видео картата Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost варират от невероятно реалистични игри с висока детайлност до професионални графични редакции и виртуална реалност.
Въпрос: Колко памет има Видео картата Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost?
Отговор: Видео картата Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost разполага с 12GB GDDR6X памет, което я прави идеална за обработка на голямо количество графични данни.
Въпрос: Какви приложения поддържа Видео картата Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost?
Отговор: Видео картата Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost е подходяща за игри с висока детайлност, професионални графични редакции и виртуална реалност.
С вълнуващата Видео карта Gainward Geforce Rtx 4070 Super Ghost ще се потопите в ултра-реалистичен свят на гейминг и виртуална реалност. Нейният мощен чипсет и голям капацитет на паметта ще ви осигурят ненадминато изживяване при игра и графично дизайн.