| Тип на продукта | Видео карта |
| Производител | ASROCK |
| Видео чипсет | AMD Radeon RX 6600 |
| Брой поточни процеси | 1792 |
| Шина на видео паметта | 128 bit |
| Видео памет | 8 GB |
| Технология на паметта | GDDR6 SDRAM |
| Тип видео памет | Памет на видео картата |
| API поддръжка | OpenCL DirectX 12.0 OpenGL 4.6 |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x8 |
| HDMI | 1 |
| Display port | 3 |
| Тип охладителна система | VGA Cooler |
| Размери | 269 мм, 41 мм, 132 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Видео карта ASROCK Video Card AMD Radeon RX6600 Challenger D 8GB, GDDR6 128 bit, 1xHDMI, 3xDP 1.4, power 1x8 pin, препоръчан захранване 500W.
Със своите 8GB памет и GDDR6 технология, тази видео карта ви осигурява гладко и безпроблемно гейминг изживяване на висока резолюция.
| Модел | ASROCK Video Card AMD Radeon RX6600 Challenger D |
| Памет | 8GB GDDR6 |
| Архитектура | 128 bit |
| Изходи | 1xHDMI, 3xDP 1.4 |
| Захранване | 1x8 pin, препоръчани 500W |
С AMD Radeon RX6600 Challenger D можете да се насладите на висока производителност както в игри, така и във всички ваши графични проекти.
С видео картата ASROCK Video Card AMD Radeon RX6600 Challenger D, вие ще получите гладко и безпроблемно гейминг изживяване на висока резолюция, което ще ви потопи във виртуалния свят на вашия избор.