| Тип на продукта | Линейно-интерактивен |
| Производител | POWERWALKER |
| Конектори | 2 x CEE 7/3 (Type F) изхода |
| Мощност (W) | 800VA / 480W |
| Максимално напрежение | 162-290 VAC |
| Размери | 96 mm x 138 mm x 286 mm |
| Тегло | 4,50 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
UPS POWERWALKER VI 800 STL, 800VA Line Interactive е надеждно UPS устройство с висока ефективност и издръжливост. Този продукт предлага непрекъснато захранване и защита на вашите електронни устройства, когато захранването се прекъсне.
| Мощност | 800VA | Оптимална мощност за захранване на компютърни системи и устройства. |
| Технология | Line Interactive | Позволява бързо реагиране и регулиране на напрежението за по-добра защита на електрониката. |
UPS POWERWALKER VI 800 STL, 800VA Line Interactive е подходящ за захранване на компютърни системи, мрежово оборудване, сървъри и други критични устройства.
1. За какво се използва UPS POWERWALKER VI 800 STL?
UPS POWERWALKER VI 800 STL се използва за защита и непрекъснато захранване на електронни устройства.
2. Каква е мощността на UPS POWERWALKER VI 800 STL?
UPS POWERWALKER VI 800 STL има мощност от 800VA, която осигурява достатъчно захранване за различни устройства.
С UPS POWERWALKER VI 800 STL, 800VA Line Interactive, можете да си осигурите непрекъснато захранване и защита за вашите ценни електронни устройства.