| Тип на продукта | Линейно-интерактивен |
| Производител | POWERWALKER |
| Конектори | 4x CEE 7/3 (Type F) Outlets |
| Мощност (W) | 3000VA / 1800W |
| Максимално напрежение | 162-290 VAC |
| Размери | 394 x 151 x 225 mm |
| Тегло | 18,10 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
UPS POWERWALKER VI 3000 STL, 3000 VA Line Interactive ви осигурява надеждна защита на вашите електронни устройства. Безпроблемното функциониране на компютъра или други устройства е гарантирано с този UPS.
UPS POWERWALKER VI 3000 STL, 3000 VA Line Interactive осигурява надеждна защита на вашите електронни устройства с капацитет от 3000 VA. Този устройство е свръхнадеждно и е със строго качество на продукта.
| Мощност: | 3000 VA | Осигурява достатъчно електрозахранване за по-големи устройства като компютри и сървъри. |
|---|---|---|
| Тип на UPS: | Line Interactive | По-високо качество и надеждност на защита срещу прекъсвания и пренапрежения. |
UPS POWERWALKER VI 3000 STL, 3000 VA Line Interactive е перфектното решение за домашни офиси, малки и средни фирми, които се нуждаят от надеждно електрозахранване.
Има ли UPS POWERWALKER VI 3000 STL вграден автоматичен регулатор на напрежението? Да, този модел разполага с вграден автоматичен регулатор на напрежението, който предпазва устройствата ви от внезапни скачки в напрежението.
Каква е гаранцията за UPS POWERWALKER VI 3000 STL? Гаранцията за този продукт е 2 години, като можете да се възползвате от безплатен сервиз по време на гаранционния срок.
С UPS POWERWALKER VI 3000 STL, 3000 VA Line Interactive можете да се чувствате спокойни, че вашите електронни устройства са в безопасност, дори при внезапни прекъсвания в електрозахранването.