| Тип на продукта | Линейно-интерактивен |
| Производител | POWERWALKER |
| Конектори | 4x CEE 7/3 (Type F) Outlets |
| Мощност (W) | 2200VA / 1320W |
| Максимално напрежение | 162-290 VAC |
| Размери | 148 mm x 178 mm x 298 mm |
| Тегло | 10,80 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
For more information:
https://powerwalker.com/index.php?lang=en&page=product&item=10121077
Изберете UPS POWERWALKER VI 2200 STL, 2200VA Line Interactive за надеждна защита на вашите електронни устройства. Този уред осигурява стабилно напрежение и автоматично регулира тока, предпазвайки ги от внезапни прекъсвания в електрозахранването.
UPS POWERWALKER VI 2200 STL, 2200VA Line Interactive е надеждно устройство, което осигурява стабилно електрозахранване за вашия компютър или други чувствителни устройства.
| Мощност | 2200VA | Важен от хардуер и клиентска гледна точка, защото осигурява достатъчно енергия за основни електронни устройства. |
| Технология | Line Interactive | Този тип технология осигурява по-добра защита на устройствата и регулира напрежението, предпазвайки ги от повреди. |
UPS POWERWALKER VI 2200 STL, 2200VA Line Interactive е идеален за компютри, сървъри и други чувствителни електронни устройства, които изискват непрекъснато електрозахранване.
Мога ли да използвам UPS POWERWALKER VI 2200 STL за домашен компютър? Да, този UPS е подходящ за домашна употреба и осигурява надеждна защита.
Какво представлява технологията Line Interactive при UPS POWERWALKER VI 2200 STL? Технологията Line Interactive регулира напрежението и осигурява по-добра защита на устройствата.
Има ли UPS POWERWALKER VI 2200 STL автоматично регулиране на тока? Да, устройството автоматично регулира тока, предпазвайки устройствата ви.
С UPS POWERWALKER VI 2200 STL, 2200VA Line Interactive може да се чувствате спокойни за сигурността на вашите електронни устройства, благодарение на надеждната защита срещу прекъсвания в електрозахранването.