| Тип на продукта | Линейно-интерактивен |
| Производител | POWERWALKER |
| Защита | Да |
| Конектори | 4x шуко |
| Мощност (W) | 1000VA / 600W |
| Максимално напрежение | 170-280 VAC |
| Размери | 99 x 280 x 288 мм |
| Тегло | 8,50 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Купете новия UPS POWERWALKER VI 1000 CSW с висока ефективност и надеждност!
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Мощност | 1000 VA | Осигурява стабилно захранване, когато се изключи електричеството, предпазвайки техниката ви. |
| Тип | Line Interactive | По-евтини и по-ефективни от другите типове UPS устройства. |
Приложения на продукта UPS POWERWALKER VI 1000 CSW са за домашни компютри, малки офиси и персонални устройства.
UPS POWERWALKER VI 1000 CSW е подходящ за захранване на компютри и персонални устройства.
Line Interactive технологията на UPS POWERWALKER VI 1000 CSW компенсира колебанията в мрежата и предпазва техниката ви.
Купете UPS POWERWALKER VI 1000 CSW, за да защитите вашия компютър или малък офис от прекъсванията в електрозахранването и го запазите функциониращ.