| Тип на продукта | On-line |
| Производител | POWERWALKER |
| Защита | Да |
| Конектори | 4 x IEC C13 изходa, 1 x IEC C19 изход |
| Мощност (W) | 3000VA / 2700W |
| Максимално напрежение | 176-300 VAC или 80x285 VAC в режим на байпас |
| Размери | 190 mm x 328 mm x 399 mm |
| Тегло | 22,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Купете UPS POWERWALKER VFI 3000 TG 3000VA, On-Line сега и се насладете на сигурност и надеждност за вашия компютър или електроника. Този продукт е идеален за осигуряване на непрекъснато електрозахранване и защита при спиране на тока.
UPS POWERWALKER VFI 3000 TG 3000VA, On-Line е висококачествен UPS с капацитет от 3000VA, идеален за защита на вашия компютър или електроника.
| Капацитет: | 3000VA | Висок капацитет за осигуряване на електроника. |
| Тип: | On-Line | Предлага постоянно регулиране и защита на електрониката. |
UPS POWERWALKER VFI 3000 TG 3000VA, On-Line е идеален за захранване на компютри, сървъри, мрежово оборудване и някои други електронни устройства.
Има ли автоматично регулиране на напрежението при този UPS POWERWALKER VFI 3000 TG 3000VA, On-Line?
Да, този UPS предлага автоматично регулиране на напрежението, което гарантира стабилно захранване.
Може ли този UPS да се използва за захранване на сървъри?
Да, капацитетът от 3000VA го прави подходящ за захранване на сървъри и критични мрежови устройства.
Купете UPS POWERWALKER VFI 3000 TG 3000VA, On-Line и се уверете, че вашите устройства са винаги защитени и работят безпроблемно. Не рискувайте загуба на данни или повреди от непредвидени спиране на тока, с този UPS всичко е под контрол.