| Тип на продукта | On-line |
| Производител | POWERWALKER |
| Защита | Да |
| Конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Мощност (W) | 2000VA / 1800W |
| Максимално напрежение | 176-300 VAC или 80x285 VAC в режим на байпас |
| Размери | 190 mm x 328 mm x 399 mm |
| Тегло | 17,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line е идеалното решение за вашите нужди от защита на електрониката. С този устройство можете да се чувствате спокойни, че в случай на прекъсване на електрозахранването устройствата ви ще бъдат защитени.
| Мощност | 2000VA | On-Line |
|---|---|---|
| Защо е важно? | Защото гарантира стабилно захранване на високо ниво за вашите устройства. | Защото осигурява безпрекъснато захранване дори в сложни електрически ситуации. |
UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line е идеален за защита на компютърни системи, сървъри, мрежово оборудване и други устройства, които изискват стабилно захранване.
1. Защо да избера UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line?
Отговор: UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line ще осигури непрекъснато захранване на вашите устройства дори при електрически прекъсвания.
2. Какви устройства могат да се защитават с UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line?
Отговор: Този UPS е подходящ за компютри, сървъри и друго мрежово оборудване.
С UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line можете да бъдете сигурни, че вашите устройства ще бъдат защитени и няма да изгубите важни данни при електрически смущения.