| Тип на продукта | On-line |
| Производител | POWERWALKER |
| Защита | Да |
| Конектори | 8x IEC C13 |
| Мощност (W) | 2000 VA/ 2000 W |
| Максимално напрежение | 110-300 VAC |
| Размери | 438 x 85.5 x 600 mm |
| Тегло | 23,20 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT PF1 2000VA/ 2000 W, On-Line - ОСТАНЕТЕ ВЪВ ВРЪЗКА В ОБЛАКА!
Добре дошли в света на надеждното захранване с UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT PF1! Този идеален избор за вашите електронни устройства, който ви осигурява постоянна връзка в облака!
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Мощност | 2000VA/ 2000 W | Запазва устройствата ви работещи и защитени при прекъсвания в електрозахранването. |
| On-Line технология | Да | Предпазва от прекъсвания и осигурява непрекъснато захранване на устройствата ви. |
| IoT възможности | Да | Позволява ви да следите и управлявате устройството дистанционно, винаги бъдейки в контрол. |
С UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT PF1 Вие можете да осигурите стабилно и непрекъснато електрозахранване на вашия компютър и други устройства.
1. Какво е мощността на UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT PF1?
Мощността е 2000VA/2000W, достатъчна за захранване на много устройства.
2. Има ли технология On-Line?
Да, устройството използва On-Line технология за непрекъснато захранване.
3. Какви са IoT възможностите на устройството?
С UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT PF1 можете да управлявате го дистанционно чрез интернет.
Направете пазаруването си по-лесно и сигурно с UPS POWERWALKER VFI 2000 ICR IoT PF1 - вашият надежден партньор за захранване!