| Тип на продукта | Gaming |
| Производител | ZOWIE |
| Начин на свързване | С кабел |
| Брой бутони | 4+1 |
| Чувствителност | 3200 DPI |
| Цвят | Черен |
| Предназначен за | PC |
| Размери | 129 x 67 x 37 мм |
| Допълнителна информация | 2 m |
| Тегло | 0,07 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Симетрична геймърска мишка за електронни игри
Нископрофилна
Намалено тегло, Колело за превъртане с 24 стъпки
Plug and play(не са необходими допълнителни драйвери)
3360 сензор
DPI: 400 / 800 / 1600 / 3200
USB: USB 2.0 / 3.0 Plug & Play
Бутони: 5
Дължина кабел: 2m / 6,6 ft
Време за реакция: 125 / 500 / 1000 Hz
С Геймърската мишка ZOWIE FK1-C ще постигнете невероятна прецизност и контрол благодарение на оптичния сензор и USB връзката.
| Тип | Оптична | Визуална точност и бърз отговор |
| Връзка | Кабел | Надеждна връзка и стабилност по време на игра |
| Интерфейс | USB | Бърз обмен на данни и минимално забавяне |
Геймърска мишка ZOWIE FK1-C е идеална за геймъри, които желаят максимално контрол и прецизност при играта си.
Геймърската мишка ZOWIE FK1-C предлага оптична технология и бърза USB връзка, които гарантират невероятно игрово изживяване.
Да, всеки закупил Геймърската мишка ZOWIE FK1-C получава гаранция за сигурност и качество на продукта.
Да, Геймърската мишка ZOWIE FK1-C е подходяща и за обичайно ежедневно използване благодарение на своята прецизност и удобство.