| Тип на продукта | Непрекъсваемо токово захранване |
| Производител | POWERWALKER |
| Защита | Да |
| Конектори | 2x шуко изхода, 2x IEC C13 изхода |
| Мощност (W) | 1500VA / 900W |
| Максимално напрежение | 162-290 VAC |
| Размери | 397 x 146 x 205 mm |
| Тегло | 10,70 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Купете Непрекъсваемо токово захранване POWERWALKER VI 1500VA UPS Line Interactive за сигурност и защита на вашата електроника. Този продукт предлага непрекъсната защита при смущения в електрическата мрежа, оставяйки ви без прекъсвания по време на работа или забавяне при игрите.
| Продукт | POWERWALKER VI 1500VA UPS Line Interactive |
|---|---|
| Капацитет | 1500VA |
| Технология | Line Interactive |
Капацитетът от 1500VA осигурява достатъчно мощност за захранване на повечето устройства, докато технологията Line Interactive предпазва ги от електрически проблеми.
Непрекъсваемото токово захранване POWERWALKER VI 1500VA UPS Line Interactive е идеално за защита на компютри, сървъри и други електронни устройства.
Защо да изберете Непрекъсваемо токово захранване POWERWALKER VI 1500VA UPS Line Interactive?
С POWERWALKER VI 1500VA UPS Line Interactive продуктът ви е в безопасност, докато вие работите безпроблемно.