| Тип на продукта | On-line |
| Производител | POWERWALKER |
| Защита | Да |
| Конектори | 8x IEC C13 Outlet, 1x IEC C19 Outlet |
| Мощност (W) | 3000VA / 3000 W PF 1.0 |
| Максимално напрежение | 160-300VAC или 110-300VAC при слаб товар |
| Размери | 190 x 421x 318 mm |
| Тегло | 28,06 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Онлайн технология с двойно преобразуване;
Фактор на мощността 1.0
Чист синусоидален изход;
Широк обхват на входното напрежение и поддръжка на генератор;
Поддръжка на лазерни принтери и ултразвукови системи;
С UPS POWERWALKER VFI 3000 CG PF1 3000VA ще имате непрекъснато електричество за вашите електронни устройства, което ще предпази данните ви от внезапни спадове в електрозахранването.
UPS POWERWALKER VFI 3000 CG PF1 3000VA ще ви осигури сигурност и защита на вашите ценни електронни устройства, като в същото време предпази данните ви от загуба.