| Тип на продукта | Линейно-интерактивен |
| Производител | FSP GROUP |
| Защита | Да |
| Конектори | 2x шуко изхода |
| Мощност (W) | 600VA / 360W |
| Максимално напрежение | 110 / 120 VAC или 220 / 230 / 240 VAC |
| Размери | 279 x 101 x 142 mm |
| Тегло | 4,25 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Непрекъсваемото токово захранване FSP GROUP Fortron FP 600 UPS предлага надежно защитено захранване за вашия компютър или електронни устройства. Със своята капацитет от 600VA и мощност от 330W, този UPS е идеалният избор за защита на вашите устройства в случай на смущения в електрическия ток.
| Модел | Капацитет | Мощност | Технология |
|---|---|---|---|
| FSP GROUP Fortron FP 600 UPS | 600VA | 330W | Plus-Line-Interact |
Капацитетът и мощността на захранването са от съществено значение за непрекъснатата работа на вашите устройства. Технологията Plus-Line-Interact осигурява постоянно регулирано и защитено захранване.
Непрекъсваемото токово захранване FSP GROUP Fortron FP 600 UPS 600VA Plus-Line-Interact 330W е идеално за защита на компютри, сървъри, монитори и други електронни устройства от внезапни спирания в електрозахранването.
Какво представлява технологията Plus-Line-Interact в UPS FSP GROUP Fortron FP 600? Технологията осигурява непрекъснато регулирано и защитено захранване, подходящо за вашите устройства.
Колко е капацитетът на този UPS? Непрекъсваемото токово захранване FSP GROUP Fortron FP 600 UPS разполага с капацитет от 600VA.
Кои устройства могат да се защитават с този продукт? Този UPS е подходящ за защита на компютри, сървъри, мрежови устройства и други електронни устройства.
С непрекъснатото токово захранване FSP GROUP Fortron FP 600 UPS 600VA Plus-Line-Interact 330W можете да бъдете сигурни, че вашите електронни устройства са защитени от внезапни смущения в електрическия ток, запазвайки техните функции и данни.