| Тип на продукта | Непрекъсваемо токово захранване |
| Производител | APC |
| Технология | Line-Interactive |
| Конектори | 2x Schuko CEE 7 (Surge Protection) + 6x Schuko CEE 7 (Battery Backup) |
| Мощност (W) | 650 VA / 400 W |
| Максимално напрежение | 230 V (180 - 266 V, 47 - 63 Hz) |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Едно от големите предимства на това устройство е, че осигурява непрекъсната защита на вашите електронни устройства, като запазва техния живот и функционалност дори при смущения в електрозахранването.
| Модел | Apc Back-ups 650va 230v 1 Usb Charging Port BE650G2-GR |
|---|---|
| Мощност | 650VA |
| Входящо напрежение | 230V |
| Брой USB портове за зареждане | 1 |
Мощността от 650VA осигурява достатъчна електрическа защита за вашите устройства, а входното напрежение от 230V е идеално за ефективната работа на тях. USB портът за зареждане ви позволява да поддържате своите устройства винаги заредени.
Непрекъсваемото токово захранване Непрекъсваемо токово захранване Apc Back-ups 650va 230v 1 Usb Charging Port BE650G2-GR е идеално за домашна и офисна употреба, осигурявайки стабилност на електрозахранването и защита на устройствата ви.
Въпрос: Защо е важно защитата на електрониката ми?
Отговор: Непрекъсваемото захранване предпазва устройствата ви от повреди, осигуряващо им по-дълъг живот и по-голяма надеждност. (Непрекъсваемо токово захранване Apc Back-ups 650va 230v 1 Usb Charging Port BE650G2-GR)
Въпрос: Колко устройства мога да свържа към Непрекъсваемото токово захранване?
Отговор: BE650G2-GR разполага с 1 USB порт за зареждане и осигурява защита на множество устройства в една стабилна мрежа. (Непрекъсваемо токово захранване Apc Back-ups 650va 230v 1 Usb Charging Port BE650G2-GR)
С това устройство ще получите изключителна защита за вашите електронни устройства, като ги запазите функционални и сигурни дори при електрически смущения. (Непрекъсваемо токово захранване Apc Back-ups 650va 230v 1 Usb Charging Port BE650G2-GR)