| Производител | VIEWSONIC |
| Тип на продукта | Настолен компютър |
| Процесор | Intel Tiger Lake Mobile, Mobile Processor Intel Gen 11th core i5CPU or later Gen. CPU |
| Памет | 8GB |
| Технология на паметта | 8GB DDR4 |
| Графична карта | Intel iris Xe Graphics (96EU) |
| Wi-Fi | да |
| Аудио | MIC-In and Line-Out two in one connector |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Конектори | Line out |
| USB портове | 3 x USB 3.1 |
| Цвят | Черен |
| Операционна система, софтуер | Без инсталирана операционна система |
| Тегло | 0,70 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 Месеца |
Компютър ViewSonic VPCF5-S33-G1, Slot-in PC, Light OS UEFI Shell, Intel Tiger Lake Mobile Processor, Iris Xe Graphics, 8GB DDR4, 256GB M.2 SSD, Mic, HDMI, USB-C, 3x USB, HDMI Out, Audio, LAN, WIFI 6 802.11 ax, BT5.2, DC 12-19V/8A, Black
С новия Slot-in Компютър ViewSonic VPCF5-S33-G ще подобрите производителността си и ще се насладите на иновативни технологии, като никога досега.
| Параметър | Значимост |
|---|---|
| Slot-in дизайн | По-удобен достъп до компонентите за бърза подмяна и подобрена поддръжка. |
| ViewSonic технология | Ярки цветове и ясна картина за по-приятен и продуктивен опит. |
| Intel процесор VPCF5-S33-G | Мощен процесор за бързо изпълнение на задачи и безпроблемна работа. |
С Slot-in Компютър ViewSonic VPCF5-S33-G можете да се насладите на уникална гейминг и мултимедийна изживявания и да усъвършенствате работата си в офиса.
1. Защо да избера Slot-in Компютър ViewSonic VPCF5-S33-G?
Slot-in дизайнът позволява по-лесен достъп и подмяна на компоненти.
2. Какви са главните характеристики на ViewSonic VPCF5-S33-G?
ViewSonic технологията гарантира ярки и реалистични цветове.
Оптимизирайте работата си и се насладете на ненадминато качество с Slot-in Компютър ViewSonic VPCF5-S33-G!