| Тип на продукта | Консуматив за принтер |
| Производител | HP |
| General | |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 2.7 kg |
| Shipping Width | 37.3 cm |
| Shipping Depth | 24.4 cm |
| Shipping Height | 28.1 cm |
| Shipping Weight | 3.76 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| HP Sub-brand | LaserJet |
| Colour | Black |
| Included Qty | 2-pack |
| Cartridge Yield | High Yield |
| Yield | Up to 18000 pages ISO/IEC 19752 |
| Consumables Included | 2 x toner cartridge (black) - up to 18000 pages - High Yield |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP LaserJet Enterprise M506dh, M506dn, M506n, M506x, MFP M527dn, MFP M527f HP LaserJet Enterprise Flow MFP M527c, MFP M527z HP LaserJet Managed E50045dw, M506dnm, M506xm, MFP M527dnm HP LaserJet Managed Flow MFP E52545c, MFP M527cm HP LaserJet Pro M501dn, M501n |