| Тип на продукта | Консуматив за принтер |
| Производител | HP |
| Marketing Description | |
| HP LaserJet printing supplies are always the right choice. They deliver exceptional print quality and hassle-free operation, page after page because they're specifically designed to work with HP's printers. Did you know that 70% of a LaserJet printer's imaging system comes from HP LaserJet print cartridges? The technology of the print cartridge is any printing system's most critical component. So if you're not using HP supplies, you're not getting HP printing. With HP LaserJet printing supplies, you also know you're getting the best total cost of ownership because Hewlett-Packard factors in qualities like reliability. | |
| General | |
| Dimensions (WxDxH) / Weight | 2.3 kg |
| Shipping Width | 50 cm |
| Shipping Depth | 16 cm |
| Shipping Height | 26.5 cm |
| Shipping Weight | 2.9 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| HP Sub-brand | LaserJet |
| Colour | Yellow |
| Included Qty | 1-pack |
| Cartridge Features | HP Smart printing |
| Yield | Up to 12000 pages at 5% coverage |
| Miscellaneous | |
| Product Recycled Content | 17 % |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | HP Color LaserJet 5500, 5500dn, 5500dtn, 5500hdn, 5500n, 5550, 5550dn, 5550dtn, 5550hdn, 5550n HP LaserJet 5000, 5000dn, 5000gn, 5000n |
Максимизирайте качеството на вашите цветни отпечатъци с оригиналния тонер касетон за принтер Hp 645a. Гарантирано високо качество и дълъг живот на продукта.
| Марка: | Hp | Важно от хардуерна гледна точка: Гарантира съвместимост и надеждност с вашия принтер Hp. |
| Модел: | 645a | От гледна точка на клиента: Предлага стандартен капацитет за печат с високо качество. |
| Цвят: | Yellow | Живописни и ярки цветове за вашите отпечатъци. |
| Капацитет: | 13.000 страници | Дълготрайност и икономия от продукта. |
Консуматив за принтер Hp 645a Original Colour Laserjet Toner Cartridge C9732a Yellow Standard Capacity 13.000 Pages 1-pack C9732A се използва за цветни лазерни отпечатъци с високо качество.
Колко страници може да отпечата тонер касетата C9732a?
Консуматив за принтер Hp 645a Original Colour Laserjet Toner Cartridge C9732a Yellow Standard Capacity 13.000 Pages 1-pack C9732A може да отпечата до 13.000 страници.
Защо е важно да използвам оригиналния тонер касетон за принтер Hp 645a?
Оригиналният тонер касетон гарантира най-доброто качество на отпечатъците и съвместимост с вашето устройство Hp 645a.
С този продукт ще получите ярки и качествени цветни отпечатъци без компромиси. Не рискувайте с неоригинални продукти, изберете Hp 645a за най-доброто качество!