| Тип на продукта | Термосублимационен принтер |
| Производител | CANON |
| Скорост печат цветно | Approximately 50 second (Motor Start & Stop, at room temperature 25°C ) |
| Скорост печат черно | Approximately 50 second (Motor Start & Stop, at room temperature 25°C ) |
| Капацитет за хартия вход | Up to 10 sheets of Canon ZINK photo paper + 1 SmartSheet |
| Медия размер | 2" x 3" (max) |
| Медия тип | Canon ZINK Photo Paper, Canon ZINK Pre-Cut Sticker |
| Интерфейс | USB Type-C (Charging) |
| Консумативи | Included with media |
| Цвят | White and Silver |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |