| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Таблет |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | Tablet |
| Operating System | Android 11 |
| Display | |
| Type | 11 IPS |
| Resolution | 2000 x 1200 (213 ppi) |
| Colour Depth | 16.7 million colours |
| Colour Gamut | 70% NTSC |
| Touchscreen | Multi-Touch |
| Image Aspect Ratio | 15:9 |
| Image Brightness | 400 cd/m² |
| Features | 10-point multi-touch, anti-fingerprint, capacitive touch screen, TDDI Technology, 85% screen-to-body ratio, Dolby Vision |
| Processor | |
| Processor | MediaTek Helio G90T |
| Processor Clock Speed | 2.05 GHz |
| Number of Cores | 8-core |
| Memory | |
| Storage | 128 GB UFS card |
| RAM | 4 GB - LPDDR4X SDRAM |
| Supported Flash Memory Cards | microSD |
| Max Supported Capacity | 512 GB |
| Communications | |
| Cellular Technology | 4G |
| Cellular Protocols | GSM, WCDMA, FDD LTE, TDD LTE |
| Wireless Connectivity | 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 5.0 |
| Security Protocols & Features | Wi-Fi Direct |
| Rear Camera | |
| Sensor Resolution | 8 Megapixel |
| Focus Adjustment | Automatic |
| Field of View (FoV) | 86 degree(s) |
| Face Detection | Face recognition |
| Front Camera | |
| Sensor Resolution | 8 Megapixel |
| Field of View (FoV) | 99 degree(s) |
| Features | ToF sensor |
| Navigation System | |
| Receiver | A-GPS/GPS/GLONASS |
| Multimedia | |
| Graphics | ARM Mali-G76 MC4 |
| Supported Digital Audio Standards | Dolby Atmos |
| Radio Tuner Type | FM radio |
| Audio | Dual array microphone, four speakers |
| Software | |
| Preloaded Software | Clock, Calculator, Contacts, Recorder, Gmail, YouTube, Google Play, Google Calendar, Netflix, Google Maps, Google Play Books, Google Play Games, Google Assistant, Google Duo, Google Kids Space, YouTube Music, Google Files, Office, Amazon Music, Google Photos, Google Entertainment Space, Google One, Microsoft OneNote |
| Expansion and Connectivity | |
| Expansion Slots | 1 x Nano-SIM / microSD card combo |
| Interfaces | 1 x USB-C/USB 2.0 |
| USB Host | Yes |
| Battery | |
| Technology | Lithium polymer |
| Capacity | 7500 mAh |
| Run Time | Up to 15 hours |
| Standby Time | 500 h |
| Run Time Details | Video playback: up to 15 hour(s) Talk time: up to 15 hour(s) Web browsing: up to 15 hour(s) |
| Recharge Time | 2 hour(s) |
| Miscellaneous | |
| Colour | Storm grey |
| Case Material | Polycarbonate ABS, metal, fabric |
| Sensors | Accelerometer, ambient light sensor, gyro sensor, Time of Flight (ToF) |
| Features | IP52 protection, kick-stand hinge |
| Vibrating Alert | Yes |
| Included Accessories | Power adapter |
| Compliant Standards | RoHS, IP52, TUV Rheinland Low Blue Light Certification |
| Localisation | Bulgaria |
| Dimensions & Weight | |
| Width | 25.68 cm |
| Depth | 0.83 cm |
| Height | 16.9 cm |
| Weight | 650 g |
| Environmental Standards | |
| ENERGY STAR Certified | Yes |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years - carry-in Limited warranty - battery - 1 year |
| Environmental Parameters | |
| Min Operating Temperature | 0 °C |
| Max Operating Temperature | 40 °C |
| Humidity Range Operating | 95% |
| Max Altitude Operating | 3 km |
Таблет Lenovo Yoga Tab 11 Lte е идеалният избор за клиентите, търсещи надеждност, бързина и високо качество на изображението. Със своите изключителни технически характеристики, този таблет ще ви осигури невероятно потребителско изживяване.
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| CPU | Helio G90t 2.0ghz Octacore | Мощен процесор за бърза и ефективна работа при мултитаскинг и игри. |
| Дисплей | 11.0inch 2k Ips | Високо разделителна способност и качествено изображение за поглеждане на мултимедийно съдържание. |
| RAM | 4gb Ddr4x | Повишена производителност и бързодействие при изпълнение на различни приложения и игри. |
| Памет | 128gb Ufc | Голям капацитет за съхранение на данни и мултимедийни файлове. |
| ОС | Android 2y | Интуитивен и функционален операционен систем за удобство и лесна навигация. |
Таблет Lenovo Yoga Tab 11 Lte е идеален за гледане на филми, игри, работа, интензивни приложения и много други използвания, предлагайки невероятно потребителско изживяване.
1. Таблет Lenovo Yoga Tab 11 Lte има ли SIM карта?
Да, този модел поддържа LTE мрежи и ползва SIM карта за мобилна свързаност.
2. Колко голям е дисплеят на Таблет Lenovo Yoga Tab 11 Lte?
Дисплеят е 11 инча с висока резолюция от 2k IPS за ясно и качествено изображение.
С мощния процесор Helio G90t, високоразделителния 2k IPS дисплей и голямата памет от 128GB, Таблет Lenovo Yoga Tab 11 Lte предлага невероятно изживяване и бързодействие, което няма да остави равнодушен нито един потребител.