| Производител | SAMSUNG |
| Тип на продукта | Таблет |
| Процесор | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Екран диагонал | 8,7'' |
| Екран резолюция | 1340x800 |
| Тип на екрана | TFT LCD |
| Памет | 8GB |
| Твърд диск/вградена памет | 128GB |
| Флаш памет | microSDXC (dedicated slot) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE |
| Батерия | Li-Po 5100 mAh, non-removable, Charging 15W wired |
| Цвят | Grey |
| Пренос на данни | 5G |
| Допълнителна информация | КЛАСИЧЕСКИ И МОДЕРЕН |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Таблет Samsung Sm-x115b Galaxy Tab A9 8.7in Lte 8gb 128gb Gray SM-X115NZAEEUE е перфектното съчетание на стил, удобство и върховни технологии. С него ще можете да се насладите на безупречен видео и аудио опит, бързо сърфиране в интернет и много повече!
| Модел | Samsung Sm-x115b Galaxy Tab A9 |
| Екран | 8.7 инча |
| LTE | Да |
| RAM | 8GB |
| ROM | 128GB |
| Цвят | Сив |
Този Таблет Samsung Sm-x115b Galaxy Tab A9 е идеален за гледане на филми, игри, социални мрежи и работа в движение! Завладяващият екран и мощните възможности го правят перфектен избор.
1. Какъв е размерът на екрана на Таблет Samsung Sm-x115b Galaxy Tab A9? - Екранът е 8.7 инча, идеален за гледане на мултимедийно съдържание.
2. Поддържа ли моделът LTE връзка? - Да, Таблет Samsung Sm-x115b Galaxy Tab A9 има LTE поддръжка за бързи интернет връзки навсякъде.
С Таблет Samsung Sm-x115b Galaxy Tab A9 ще получите невероятно изживяване при гледане на видео, игри и работа в движение. Не се колебайте, инвестирайте в качество и удобство сега!