| Тип на продукта | Тонколони |
| Производител | PHILIPS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Marketing Description | |
| Got a TV that sits on a low stand? This ultra-slim soundbar is low enough to sit under almost any TV and comes with a wireless subwoofer. You get sound that's big enough to bring your favorite shows, movies and music to life. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | Sound bar system - for home theatre - 2.1-channel |
| Enclosure Colour | Silver |
| Speaker System | |
| System Components | Subwoofer, sound bar |
| Speaker Type | Active |
| Audio System Continuous Power (Total) | 140 Watt |
| Amplifier | Integrated |
| Audio Return Channel (ARC) Capability | Yes |
| Interfaces | Bluetooth 4.2 |
| Bluetooth Audio Codec | SBC |
| Built-in Decoders | Dolby Digital |
| Audio Formats | WAV, MP3, FLAC |
| Speaker System Details | |
| Speakers Included | 1 x sound bar - 2-way - 80 Watt - wall-mountable / table-top - wireless 1 x subwoofer - 60 Watt - wireless |
| Speaker Details | Sound bar - stereo x 2 - 40 Watt - active Speaker - subwoofer - 60 Watt - active |
| Driver Details | Sound bar: 2 x woofer driver Sound bar: 2 x tweeter driver |
| Driver Details (2nd speaker) | Subwoofer: subwoofer driver |
| Connections | |
| Connector Type | SPDIF input (TOS Link) HDMI (19 pin HDMI Type A) Audio line-in (mini-phone stereo 3.5 mm) USB (4 PIN USB Type A) Infrared output (sub-mini phone 2.5 mm) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | AC power adaptor, remote control, power cable, wall mounting bracket |
| Power | |
| Voltage Required | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Dimensions & Weight | |
| Weight | 5.9 kg |
| Dimensions (WxDxH) / Weight Details | Sound bar: 65 cm x 8.1 cm x 3.5 cm Subwoofer: 12 cm x 30 cm x 40.2 cm |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 73.5 cm |
| Shipping Depth | 14.5 cm |
| Shipping Height | 42.5 cm |
| Shipping Weight | 8 kg |
Потопете се в кристално чист звук с тези изключителни тонколони Philips Soundbar System 2.1 Channel с Dolby Audio технология и HDMI ARC връзка.
| Характеристика | Значение | Значимост |
|---|---|---|
| Брой канали | 2.1 | Създава пространствен звуков ефект, подобряващ аудио изживяването. |
| Система за звук | Dolby Audio | Осигурява висококачествен звук с богати детайли и ясни високи честоти. |
| Изходна мощност | 70W | Предлага достатъчно мощност за плътно и качествено възпроизвеждане на музика и филми. |
| Връзка | HDMI ARC | Позволява лесно свързване към множество устройства и предаване на аудио сигнал с високо качество. |
Този soundbar система Philips е идеален за домашно кино, стрийминг на музика или гейминг, предлагайки безупречно звуково изживяване.
Със съвременния си дизайн, мощен звук и удобни връзки, тези тонколони Philips ще трансформират вашата аудио система и ви потопят в истинско аудио удоволствие.
Има ли вградена Bluetooth връзка в Тонколони Philips Soundbar System 2.1 Channel Dolby Audio Hdmi Arc 70 W Silver TAB6405/10?
Да, този модел разполага с вграден Bluetooth, което позволява безжично стриймване на музика от вашите устройства.
Колко високо е качеството на звука при използване на Dolby Audio в Тонколони Philips Soundbar System 2.1 Channel Dolby Audio Hdmi Arc 70 W Silver TAB6405/10?
Звукът, подсилван от Dolby Audio технологията, е изключително ясен и детайлен, предоставяйки ви качествено аудио изживяване.
Какви са опциите за свързване на Тонколони Philips Soundbar System 2.1 Channel Dolby Audio Hdmi Arc 70 W Silver TAB6405/10?
Този модел разполага с HDMI ARC връзка, което ви позволява лесно свързване към вашия телевизор или други аудио устройства.