| Тип на продукта | Тонколони |
| Производител | PHILIPS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Marketing Description | |
| Got a TV that sits on a low stand? This ultra-slim soundbar is low enough to sit under almost any TV and comes with a wireless subwoofer. You get sound that's big enough to bring your favorite shows, movies and music to life. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | Sound bar system - for home theatre - 2.1-channel |
| Speaker System | |
| System Components | Subwoofer, sound bar |
| Speaker Type | Active |
| Audio System Continuous Power (Total) | 140 Watt |
| Amplifier | Integrated |
| Audio Return Channel (ARC) Capability | Yes |
| Interfaces | Bluetooth 4.2 |
| Bluetooth Audio Codec | SBC |
| Built-in Decoders | Dolby Digital, Dolby Audio |
| Audio Formats | WAV, MP3, FLAC, 2-channel LPCM |
| Speaker System Details | |
| Speakers Included | 1 x sound bar - 2-way - 80 Watt - wall-mountable / table-top 1 x subwoofer - 60 Watt - wireless |
| Driver Details | Sound bar: 2 x woofer driver Sound bar: 2 x tweeter driver |
| Driver Details (2nd speaker) | Subwoofer: subwoofer driver |
| Connections | |
| Connector Type | Digital audio input (optical) (TOS Link) HDMI (19 pin HDMI Type A) Audio line-in (mini-phone stereo 3.5 mm) USB (4 PIN USB Type A) IR emitter (sub-mini phone 2.5 mm) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | AC power adaptor, remote control, power cable, CR2025 battery, wall mounting bracket |
| Compliant Standards | CEC |
| Power | |
| Power Source | AC power adapter |
| Voltage Required | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Power Consumption Operational | 38 Watt |
| Dimensions & Weight | |
| Weight | 5.9 kg |
| Dimensions (WxDxH) / Weight Details | Sound bar: 65 cm x 8.1 cm x 3.5 cm Subwoofer: 12 cm x 30 cm x 40.2 cm |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 73.5 cm |
| Shipping Depth | 14.5 cm |
| Shipping Height | 42.5 cm |
| Shipping Weight | 8 kg |
Този висококачествен звуков шиг със страхотни технически характеристики и впечатляващ Dolby звук ще превърне вашите филми, сериали и музика в истинско аудио изживяване.
| Характеристика | Значимост |
|---|---|
| 2.1 Dolby Audio | Качествен звук и реалистично преживяване на съдържанието. |
| Hdmi Arc | Лесен и бърз начин за свързване с вашия телевизор или други устройства. |
| 140 W мощност | Изключително силен звук, идеален за домашно кино и аудио преживявания. |
Тонколони Philips Soundbar System, 2.1 Dolby Audio Hdmi Arc 140 W TAB6305/10 са перфектни за вашия домашен киносалон или аудио система.
1. Тонколони Philips Soundbar System, 2.1 Dolby Audio Hdmi Arc 140 W TAB6305/10 са подходящи за гледане на филми?
- Да, този звуков шиг осигурява качествено кино изживяване с впечатляващ звуков ефект.
2. Колко мощност има Тонколони Philips Soundbar System, 2.1 Dolby Audio Hdmi Arc 140 W TAB6305/10?
- Системата разполага с 140 W мощност, което осигурява достатъчно силен звук за вашия дом.
С тези висококачествени колони ще се насладите на невероятен звук и ще превърнете домашния си киносалон в истинско аудио убежище! Не се колебайте, анулирайте покупката сега и се потопете в магията на звука от Тонколони Philips Soundbar System, 2.1 Dolby Audio Hdmi Arc 140 W TAB6305/10!