| Производител | SILICON POWER |
| Капацитет | 500 GB |
| Форм фактор | M.2 |
| Интерфейс | PCIe |
| Размери | 80 x 22 x 4.8 |
| Тегло | 8,00 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 60 |
Изборът на правилния SSD може да направи голяма разлика във вашето изживяване с компютъра. Silicon Power UD80 M.2-2280 PCIe Gen 3x4 NVMe 500GB предлага бързина, надеждност и мощност, които ще преобразят начина, по който използвате вашия компютър.
| Марка | Silicon Power | PCI-E интерфейс | Gen 3x4 |
| Модел | UD80 M.2-2280 | NVMe | Да |
| Капацитет | 500GB |
Всеки от тези параметри е важен, тъй като гарантират бързина, съвместимост и капацитет, които са от съществено значение за хардуера и потребителите.
SSD Silicon Power UD80 M.2-2280 PCIe Gen 3x4 NVMe 500GB може да се използва в лаптопи, настолни компютри и сървъри за подобряване на скоростта и производителността.
1. Какво представлява SSD Silicon Power UD80 M.2-2280 PCIe Gen 3x4 NVMe 500GB?
Отговор: Този SSD е висококачествено устройство за съхранение на данни с капацитет от 500GB, което използва NVMe технология за бързина и ефективност.
2. Каква е връзката между PCI-E интерфейса и Gen 3x4?
Отговор: PCI-E интерфейсът Gen 3x4 осигурява висока пропускателна способност и ефективно предаване на данни.
Този продукт предлага несравнима бързина, капацитет и надеждност, които ще променят начина, по който използвате вашия компютър. Не се колебайте - инвестирайте в Silicon Power UD80 M.2-2280 PCIe Gen 3x4 NVMe 500GB и забравете за забавянето и ограниченията!