| Производител | KINGSTON |
| Капацитет | 1 TB |
| Форм фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA III |
| Размери | 100.1mm x 69.85mm x 7mm |
| Тегло | 41,00 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 60 |
Kingston KC600 е висококачествен SSD с капацитет от 1 TB, който предлага бързо и надеждно съхранение на данни. Изберете го за по-бързо зареждане на приложения и намалено време за зареждане на операционната система.
| Спецификации | Значимост |
|---|---|
| Капацитет: 1 TB | Максимално съхранение на данни за големи приложения и файлове. |
| Технология: Solid State Drive (SSD) | Бърз достъп до данни, по-ниска консумация на енергия и устойчивост на удари. |
Продуктът Solid State Drive (SSD) Kingston KC600 1 TB е идеален за бързо зареждане на операционни системи и приложения.
1. Колко бързо ще бъде зареждането на моя компютър с Kingston KC600 1 TB?
С Kingston KC600 1 TB ще забележите значително по-бързо зареждане на операционната система и приложенията.
2. Дали продуктът е съвместим с моя компютър?
Kingston KC600 1 TB е съвместим с почти всички компютри, поддържащи SATA интерфейс.
Инвестирайте в Kingston KC600 1 TB и се насладете на по-бързо зареждане на приложения и по-ниско време за зареждане на операционната система.