| Тип на продукта | Смарт часовник |
| Производител | BLACKVIEW |
| Батерия | 370mAh |
| Цвят | Черен |
| Размери | 14.5 мм |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Смарт часовникът Blackview W50 Black е изключително модерно устройство, което притежава 24-часова функция за отчитане на нивата на кислород в кръвта и мониторинг на сърдечния ритъм. Освен това, устройството ви уведомява за повиквания и СМС-и, като ви дава възможност да бъдете винаги на свързване.
| Дисплей | 1.39-инчов HD LCD с резолюция 360x360 |
|---|---|
| Батерия | 370mAh |
| Сензори | 24-часово отчитане на SpO2 и мониторинг на сърдечния ритъм |
| Уведомявания | Повиквания и СМС |
Смарт часовникът Blackview W50 Black може да подобри начина ви на живот, като ви предоставя голям брой полезни функции, които ще ви помогнат да бъдете винаги информирани и в контрол. Не губете повече време, направете инвестиция в този стилен и функционален аксесоар!
Смарт часовникът Blackview W50 Black не само обогатява вашето ежедневие с удобство и функционалност, но и ви предлага възможността да следите вашето здравословно състояние по всяко време. Не пропускайте шанса да си осигурите този умен аксесоар!