| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | REALME |
| Екран диагонал | 6,5'' |
| Процесор | CPU: Octa-core, 12nm, up to 1.82GHz |
| Памет | 3 GB |
| Операционна система, софтуер | Android 11, Realme UI Go |
| Тегло | 0,18 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 6048744 | |
|---|---|
| Screen size | 6.50 '' |
| Screen resolution | 720 x 1600 |
| Screen type | IPS LCD, 400 nits |
| Cpu model | CPU: Octa-core, 12nm, up to 1.82GHz |
| Memory size | Memory:32 GB;RAM: 3 GB |
| Wireless | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Camera front | Single:5 MP, f/2.2, 27mm (wide), 1/5.0, 1.12µm; Features:HDR; Video:720p@30fps |
| Camera rear | Single:8 MP, f/2.0, 27mm (wide), 1/4.0, 1.12µm, AF; Features:LED flash, HDR, panorama; Video:1080p@30fps |
| Os | Android 11, Realme UI Go |
| Card slot | microSDXC |
| Network band | GSM / HSPA / LTE |
| Bluetooth | 5.0 |
| Sim | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Battery | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| Dimensions | 164.1 x 75.6 x 8.5 mm |
| Weight | 182 g |
| Warranty | 24 Months |
Този удобен мобилен телефон ви предлага бързо и надеждно свързване, издръжлива батерия и пространство за съхранение на вашите данни. Насладете се на ярък дисплей и стилно черно изпълнение!
| Модел: | REALME C30 3623 |
|---|---|
| RAM: | 3GB |
| Памет: | 32GB |
| Цвят: | Черен |
RAM и паметта на устройството ви осигуряват гладка и бърза работа, а качественият дисплей и цветове предоставят невероятно визуално изживяване!
Мобилен телефон REALME C30 3623 3G+32G /BLACK е идеален за комуникация, работа, социални мрежи и забавление където и да сте!
1. Разполага ли телефонът с висококачествена камера?
Да, REALME C30 3623 разполага с висококачествена камера за ясни снимки и видео записи.
2. Каква е големината на дисплея?
Мобилният телефон има голям 6.5-инчов дисплей за по-голям комфорт при използване.
Защо да купя Мобилен телефон REALME C30 3623 3G+32G /BLACK?
Купете Мобилният телефон REALME C30 3623 за да се насладите на бърза и надеждна комуникация, ярък дисплей и стилно черно изпълнение!