| Тип на продукта | Мобилен телефон |
| Производител | ASUS |
| Екран диагонал | 5,5'' |
| Процесор | Intel Atom Z3 series Quad-Core ; 4 Threads 2.3GHz |
| Памет | 64 GB Memory |
| Операционна система, софтуер | Android™ 5.0(With ASUS ZenUI)*2 |
| Тегло | 0,18 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description 90AZ00X2-M01330 | |
|---|---|
| Manufacturer | ASUS |
| Model | ZenFone Zoom u200f(ZX551ML)u200f |
| Mnfr part # | 90AZ00X2-M01330 |
| Brand | - |
| Screen size | 5.5'' |
| Screen resolution | 1920 x 1080 |
| Screen type | Full HD |
| Cpu model | Intel Atom Z3 series Quad-Core ; 4 Threads 2.3GHz |
| Memory size | 4 GB RAM; 64 GB Memory |
| Wireless | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Camera front | 5 MP |
| Camera rear | 13 MP, 3X optical zoom / 12X total zoom 4 Stop OIS (Optical Image Stabilization) 10P HOYA lens |
| Os | Android™ 5.0(With ASUS ZenUI)*2 |
| Card slot | MicroSD card (up to 128 GB) |
| Network band | GSM/HSPA/LTE |
| Bluetooth | Yes |
| Sim | Micro SIM card |
| Battery | 3000 mAh Li-Polymer (non-removable) |
| Other | - |
| Color | WHITE |
| Dimensions | 158.9 x 78.84 x 5-11.95 mm |
| Weight | 185 g |
| Warranty | 24 Months |
С мобилния телефон ASUS ZENFONE ZX551ML WHITE 64G ще се насладите на безупречно изпълнение, добре организирана работа и ярки цветове. Този продукт ще ви доведе до невероятен потребителски опит, който няма да забравите.
| Марка | ASUS | Марката ASUS гарантира високо качество и надеждност на продукта. |
|---|---|---|
| Модел | ZENFONE ZX551ML WHITE 64G | Моделът осигурява голям капацитет на съхранение и бързина на работа. |
Приложения на продукта: С Мобилния телефон ASUS ZENFONE ZX551ML WHITE 64G може да използвате цялата си лична и професионална кореспонденция на едно място, да се забавлявате с най-новите игри и да съхранявате спомените си във високо качество.
Въпрос: Защо да избера Мобилен телефон ASUS ZENFONE ZX551ML WHITE 64G?
Отговор: ASUS ZENFONE ZX551ML WHITE 64G е перфектният избор за тези, които ценят бързина, качество и стил в едно устройство.
Въпрос: Какви приложения поддържа Мобилния телефон ASUS ZENFONE ZX551ML WHITE 64G?
Отговор: Мобилният телефон ASUS ZENFONE ZX551ML WHITE 64G поддържа широка гама от приложения за професионални и развлекателни цели. Можете да използвате социалните мрежи, игри и много други.