| Производител | HP |
| Тип на продукта | Сървър |
| Серия/Версия | DL380 G11 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4410Y (12 core, 2.0 GHz, 30 MB L3, 150W) |
| Памет | 32 GB RDIMM 2R 4800 MT/s (1x 32 GB) |
| Общ брой слотове за памет | 32; 16 DIMM slots per processor, 8channels per processor, 2 DIMMs per channel; DDR5 Smart Memory, Registered (RDIMM); Maximum capacity: 8.0 TB |
| Твърд диск/вградена памет | not included |
| Форм фактор | 2U Rack |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Този сървър предлага интелигентно управление на данните ви, бърз процесор и много памет за по-ефективна работа.
| Процесор | Intel Xeon Silver 4410y 2.0GHz 12-core |
|---|---|
| RAM | 32GB-R |
| Хранилище | 8SFF |
| Захранване | 1000W PS Server |
Защо са важни:
Сървър Hpe Proliant Dl380 Gen11 се използва широко в бизнес обстановка за съхранение и обработка на големи обеми от данни.
Сървърът Hpe Proliant Dl380 Gen11 има стандартни размери за рек рак.
Сървърът Hpe Proliant Dl380 Gen11 разполага с 32GB RAM.
Сървър Hpe Proliant Dl380 Gen11 ви предоставя надеждност, мощност и ефективно управление на данните ви, което е от съществено значение за успешното развитие на вашия бизнес.