| Производител | DELL |
| Тип на продукта | Сървър |
| Серия/Версия | PowerEdge T150 |
| Процесор | Intel Xeon E-2314 2.80 GHz, 4-core, 8MB cache |
| Памет | 8GB (1x8GB) 3200MHz UDIMM ECC |
| Общ брой слотове за памет | 4x DDR4 DIMM slots, supports UDIMM 128 GB max, speeds up to 3200 MT/s; Supports unregistered ECC DDR4 DIMMs only |
| Твърд диск/вградена памет | 1x 1TB SATA (7.2k rpm) 3.5" |
| Форм фактор | 4U Tower |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |