| Производител | SILHOUETTE |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
ОСНОВНИ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип продукт | Гилотина |
| Формат | A3 |
| Употреба | Дом / офис |
| Тип захранване | Електрическо |
| Система за налягане на хартията | Автоматична |
| Капацитет на рязане | 1 лист |
| Тегло на хартията | 210 гр/м² |
| Дължина на рязане | 300 cm |
| Височина на рязане | 3 мм |
| Скала | Mm |
| Брой остриета | 2 |
| Вид рязане | Вълнооразно |
| Материал острие | Стомана |
| Материал | Пластмаса / Метал |
| Функции | USB свързване Blade lock С две глави Безжичен |
| Цвят | Черен Бял |
РАЗМЕРИ
| Ширина | 640 мм |
| Височина | 276 мм |
| Дълбочина | 234 мм |
| Тегло | 6.2 Kg |