| Производител | INTEL |
| Процесор | Intel Core i5 |
| Вътрешна тактова честота | 2.5 GHz |
| Цокъл на процесора | 1700 |
| Кеш памет (L2/L3) | 20 MB |
| Процесор - брой ядра | 10 |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |
Търсите ли най-новото в технологичните иновации? Процесорът Intel Raptor Lake Core i5-14400 ще ви осигури несравнима бързина и ефективност за всичките ви изисквания.
| Производител: | Intel |
| Модел: | Core i5-14400 |
| Брой ядра: | 6P+4E Cores |
| Тактова честота: | 2.50 GHz |
| Кеш памет: | 20MB |
| Socket: | LGA1700 |
| Мощност: | 65W |
| Опаковка: | BOX |
В: Скорост ли е процесорът Intel Raptor Lake Core i5-14400?
О: Да, с тактова честота от 2.50 GHz, може да осигури бърз и плавен преход между задачите.
В: Защо е важен кеш паметта на процесора Intel Raptor Lake Core i5-14400?
О: С кеш памет от 20MB, процесорът може да запазва важни данни, което ускорява достъпа до тях.
Процесорът Intel Raptor Lake Core i5-14400 е идеален за обработка на графика, мултимедия и игри благодарение на мощните си ядра и висока тактова честота.
С иновативните си технологии и бързина, процесорът Intel Raptor Lake Core i5-14400 ще ви позволи да работите и се забавлявате без пречки, правейки го перфектен избор за всеки, който търси най-доброто!