| Тип на продукта | Off-line |
| Производител | FSP GROUP |
| Защита | Да |
| Конектори | 3x шуко |
| Мощност (W) | 3000VA / 2700W |
| Максимално напрежение | 120-300 VAC ±5% |
| Размери | 438 x 630 x 88 мм |
| Тегло | 29,30 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
UPS FSP Group Champ Rack 3K е идеалното решение за сигурност и надеждност на вашето оборудване. С LCD дисплей, USB и RS-232 портове, този UPS предлага всичко необходимо за перфектното функциониране на вашия компютър или електроника.
| Капацитет | 3000VA | Висок капацитет за непрекъснато захранване |
| Мощност | 2700W | Висока мощност за надеждност и стабилност |
| Интерфейс | LCD, 3 Schuko, USB, RS-232 | Удобство и лесен контрол за потребителя |
Приложения на продукта: UPS FSP Group Champ Rack 3K е идеален за домашни и офис приложения, за осигуряване на непрекъснато захранване и защита на личния ви компютър или бизнес оборудване.
Въпрос: Какви са основните предимства на UPS FSP Group Champ Rack 3K?
Отговор: UPS FSP Group Champ Rack 3K предлага висок капацитет, мощност и удобни интерфейси за лесна употреба.
Защо да закупите UPS FSP Group Champ Rack 3K? UPS FSP Group Champ Rack 3K е перфектното решение за непрекъснато захранване и сигурност, осигуряващо стабилност и надеждност на вашия компютър или електроника.