| Тип на продукта | Gaming |
| Производител | HYPERX |
| Начин на свързване | С кабел |
| Брой бутони | 5+1 |
| Чувствителност | 26000 dpi |
| Цвят | Бял |
| Предназначен за | PC |
| Размери | 124.2 x 66.8 x 38.2 - 0 мм |
| Допълнителна информация | 2 m |
| Тегло | 0,05 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Чрез геймърската мишка HyperX Pulsefire Haste 2, RGB, Бял ще се насладите на максимална прецизност и комфорт по време на игрите си. Тази мишка предлага голяма скорост на реакция и персонализирани RGB ефекти за още по-вълнуващо гейминг изживяване.
С геймърската мишка HyperX Pulsefire Haste 2 ще постигнете невероятна прецизност и бързина в игрите си, благодарение на уникалния дизайн и RGB ефекти, които ще направят гейминг изживяването ви още по-забавно.