| Тип на продукта | Проектор |
| Производител | BENQ |
| Технология | DLP Single 0.65" |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Контраст | 10 000:1 |
| Яркост | 3 500 ANSI Lumens |
| HDMI | HDMI |
| Конектори | Monitor out (D-sub 15pin, female), Audio out |
| Аудио | 2W x1 |
| Цвят | White |
| Тегло | 2,50 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 36 |