| Тип на продукта | Проектор |
| Производител | ACER |
| Технология | LCD |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Контраст | 1 000:1 |
| Яркост | 6000 Lumens (LED brightness), 280 ANSI Lumens (Standard) |
| HDMI | HDMI (Video, Audio, HDCP) |
| Конектори | DC Out (5V/0.5A, USB Type A), Headphone Out (Stereo mini jack) |
| Аудио | 5W Speaker, Bluetooth Wireless Audio (V 4.2, BT In), Acer TrueHarmony |
| Цвят | White |
| Тегло | 1,90 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
Проекторът Acer Aopen Qf13 предлага висококачествени изображения в Full HD резолюция, с впечатляваща яркост от 6000 LED лумена. Той е лек и удобен за пренасяне, поддържа HDMI и WiFi връзки, както и европейски щепсел за захранване. С този проектор вие ще се насладите на невероятно качество на картината навсякъде, където отидете!