| Тип на продукта | Проектор |
| Производител | ACER |
| Технология | DLP |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Контраст | 10 000:1 |
| Яркост | 5 200 ANSI Lumens |
| HDMI | HDMI1.4b x2 |
| Конектори | DC Out (5V/1A, USB Type A) x 1, PC Audio (Stereo mini jack) x 1 |
| Аудио | 3W x 1 (Mono) |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 2,90 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |