| Тип на продукта | Проектор |
| Производител | ACER |
| Технология | DLP |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Контраст | 10 000:1 |
| Яркост | 4 500 ANSI Lumens |
| HDMI | 2 HDMI1.4b (Video, Audio, HDCP) |
| Конектори | DC Out (5V/1A, USB Type A), PC Audio (Stereo mini jack) |
| Аудио | 3W Speaker |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 2,90 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description MR.JW011.001 | |
|---|---|
| Technical information | Display Panel:0.65 DMD; Projection Mode:Front, Rear, Front-Ceiling, Rear-Ceiling; Computer Compatibility:IBM PC and Compatibles, Apple iMac/MacBook, and VESA Standards WUXGA (1,920 x 1,200), 1080p (1,920x1,080), WSXGA+ (1,680 x 1,050), WXGA+ (1,440 x 900), WXGA (1,280 x 800, 1,280 x 768), UXGA (1,600 x 1,200), SXGA+ (1,400 x 1,050), SXGA (1,280 x 1,024), XGA (1,024 x 768), SVGA (800 x 600), VGA (640 x 480); Video Compatibility:NTSC (3.58/4.43), PAL (B/D/G/H/I/M/N), SECAM (B/D/G/K/K1/L), HDTV (720p, 1080i, 1080p), EDTV (480p, 576p), SDTV (480i, 576i) |
| Projection lens | F = 2.5~2.67; f = 21.8~24mm, ; Manual Zoom & Focus; Projection Screen Size (Diagonal):28 ~ 305 (71cm ~ 775cm); Projection Distance:1m ~ 10m (3.3' ~ 32.8'); Projection Offset (By half height):132%; |
| Image | Native Resolution:1080p (1,920 x 1,080); Max. Supported Resolution:WUXGA (1,920 x 1,200); Aspect Ratio:16:9 (Native),4:3 (Supported); Dynamic Contrast Ratio:10,000:1; Optical Zoom Ratio:1.1X; Throw Ratio:1.48 ~ 1.62 (60@2m) |
| Lamp | 5,200 ANSI Lumens (Standard), 4,160 ANSI Lumens (ECO), (Compliant with ISO 21118 standard);Lamp type:Philips 245W;Lamp life:5,000 Hours (Standard), 10,000 Hours (ECO), 12,000 Hours (ExtremeEco)* |
| Power description | AC input 100~240V, 50/60 Hz |
| I/o | HDMI1.4b (Video, Audio, HDCP) x 2; PC Audio (Stereo mini jack) x 1; USB (Wireless dongle, Hidden Type A2.0) x 1; DC Out (5V/1A, USB Type A) x 1; PC Audio (Stereo mini jack) x 1 |
| Physical characteristics | Noise Level:27 dBA (ECO) |
| Dimensions | 313 x 255.25 x 106.9mm |
| Weight | 2.95 kg |
| Warranty | 24 Months |
Проектор Acer X1528ki предлага ярка и кристално ясна проекция с висока разделителна способност WUXGA и висока яркост от 4500lm.
| Характеристика | Значение | Значение за клиента |
|---|---|---|
| Технология | DLP | Предлага ярки и живи цветове при проекция. |
| Яркост | 4500lm | Осигурява ясна и видима проекция дори в светли помещения. |
| Контраст | 10000:1 | Гарантира реалистични детайли и дълбоки черни тонове. |
| Връзки | HDMI, USB, RS232, D-Sub, WiFi | Предоставя разнообразни опции за свързване и удобство при използване. |
Проектор Acer X1528ki е идеален за домашно кино, презентации или професионални събития благодарение на високата си яркост и детайлност.
1. Защо Acer X1528ki е подходящ за домашно кино?
Проекторът Acer X1528ki предлага висока разделителна способност WUXGA, която осигурява ясни и детайлни изображения за удоволствие на гледача.
2. Какви са възможностите за свързване на Acer X1528ki?
Acer X1528ki разполага с HDMI, USB, RS232, D-Sub и WiFi връзки, които позволяват лесно свързване с различни устройства.
С Acer X1528ki може да преживеете истинска домашна кино емоция благодарение на високата си яркост и висока разделителна способност, осигуряващи ясни и живи изображения.