| Тип на продукта | Проектор |
| Производител | ACER |
| Технология | DLP |
| Резолюция | 1920x1200 (WUXGA) |
| Контраст | 10 000:1 |
| Яркост | 4 800 ANSI Lumens (Standard), 3 600 ANSI Lumens (ECO), (Compliant with ISO 21118 standard) |
| HDMI | 2 HDMI |
| Конектори | PC Audio (Stereo mini jack), DC Out (5V/1.5A, USB Type A) |
| Аудио | 10W |
| Цвят | White |
| Тегло | 2,90 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
С Acer Projector X1629HK ще имате възможност да се насладите на невероятно качествено изображение благодарение на технологията DLP и резолюцията WUXGA. Осигурете си ярка и ясна картинка с яркост от 4800 ANSI Lm и контрастно съотношение 10000:1.
| Технология | DLP | Висока яркост | 4800 ANSI Lm |
| Резолюция | WUXGA (1920x1200) | Висок контраст | 10000:1 |
| Допълнителни функции | 3D, Auto Keystone, 24/7 operation | Нисък входен инпут лаг | AC power on |
| Интерфейси | 2xHDMI/MHL, RCA, RS232 | DC Out (5V/1.5A) | Audio in/out |
| Дизайн | Лек и компактен (2.9кг), бял цвят | Мощност на говорителите | 1x10W |
Проектор Acer Projector X1629HK е идеален за домашно кино или професионални презентации благодарение на високата си резолюция и яркост.
Колко тежи Acer Projector X1629HK? Acer Projector X1629HK тежи само 2.9кг, което го прави лесен за пренасяне и монтаж.
Поддържа ли 3D функция? Да, Acer Projector X1629HK предлага 3D функционалност за по-реалистично изживяване на вашите филми и игри.
С Acer Projector X1629HK ще се насладите на впечатляващи визуални ефекти и ярки цветове, които ще ви потопят в различни сцени и събития.