| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.6 / 4.9GHz, E-core 1.9 / 3.6GHz, 24MB |
| Памет | 24 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1024 SSD |
| Видео чипсет | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W |
| Видео памет | 6GB |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | FHD,IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC® |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,28 кг |
| Description 83DV00HVBM | |
|---|---|
| Screen size | 15.60 '' |
| Screen type | FHD,IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 144Hz, G-SYNC® |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Memory size | 24 GB |
| Memory type | Memory:2x 12GB SO-DIMM DDR5-4800; Memory Slots:Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 32GB DDR5-4800 |
| Cpu model | Intel® Core™ i7-13650HX, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.6 / 4.9GHz, E-core 1.9 / 3.6GHz, 24MB |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 4050 6GB GDDR6, Boost Clock 2370MHz, TGP 105W |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 1 TB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with PD 140W and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Power connector |
| Camera | FHD 1080p with E-shutter |
| Os | N/A |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Lan | Integrated 100/1000M |
| Wi-fi | Wi-Fi® 6, 11ax 2x2 |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;E-shutter |
| Battery | Integrated 60Wh |
| Keyboard | White Backlit;Language: ENG+BG |
| Dimensions | 359.86 x 258.7 x 21.9-23.9 mm |
| Weight | 2.28 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Изберете новия Лаптоп LENOVO LOQ 15IRX9 / 83DV00HVBM и се насладете на невероятна производителност и качество при работа и забавление. Този лаптоп е идеален за всекидневни задачи и развлечения, като ще бъдете впечатлени от неговия бърз и ефективен хардуер.
| Марка | LENOVO |
| Модел | LOQ 15IRX9 / 83DV00HVBM |
| Процесор | Intel Core i7 |
| RAM | 16GB |
| Дисплей | 15 инча |
| Хард диск | 1TB SSD |
Процесорът Intel Core i7 осигурява изключителна бързина и мощност, а 16GB RAM и 1TB SSD предлагат голям капацитет за съхранение и плавно изпълнение на задачи. 15-инчовият дисплей предоставя ясна и реалистична графика за по-добър потребителски опит.
Лаптопът Лаптоп LENOVO LOQ 15IRX9 / 83DV00HVBM е идеален за работа, учене, гледане на филми или игри. Неговите високопроизводителни характеристики го правят подходящ за всекидневна употреба и забавление.
Въпрос: Лаптоп LENOVO LOQ 15IRX9 / 83DV00HVBM има ли вградена камера?
Отговор: Да, този модел разполага с вградена камера, която позволява видео разговори и снимки.
Въпрос: Колко тежи Лаптоп LENOVO LOQ 15IRX9 / 83DV00HVBM?
Отговор: Лаптопът тежи приблизително X килограма, което го прави лек и преносим за ежедневна употреба.
С Лаптоп LENOVO LOQ 15IRX9 / 83DV00HVBM ще получите невероятна комбинация от производителност и качество, които ще ви помогнат да се справите с всяка задача лесно и бързо. Поръчайте сега и се насладете на безупречно изживяване с този високотехнологичен лаптоп!