| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ i7-14700HX, 20C (8P + 12E) / 28T, P-core 2.1 / 5.5GHz, E-core 1.5 / 3.9GHz, 33MB |
| Памет | 16 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 SSD |
| Видео чипсет | NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 8GB GDDR6, Boost Clock 2175MHz, TGP 140W |
| Видео памет | 8GB |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Тип на екрана | WQXGA ,IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Dolby® Vision™, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance |
| Екран резолюция | 2560x1600 |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,50 кг |
| Description 83DF002QBM | |
|---|---|
| Screen size | 16 '' |
| Screen type | WQXGA ,IPS 300nits Anti-glare, 100% sRGB, 165Hz, Dolby® Vision™, G-SYNC®, Low Blue Light, High Gaming Performance |
| Screen resolution | 2560x1600 |
| Memory size | 16 GB |
| Memory type | Memory:1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600; Memory Slots:Two DDR5 SO-DIMM slots, dual-channel capable; Max Memory:Up to 32GB DDR5-5600 offering |
| Cpu model | Intel® Core™ i7-14700HX, 20C (8P + 12E) / 28T, P-core 2.1 / 5.5GHz, E-core 1.5 / 3.9GHz, 33MB |
| Graphics | NVIDIA® GeForce RTX™ 4070 8GB GDDR6, Boost Clock 2175MHz, TGP 140W |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 512 GB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 3x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with PD 140W and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 8K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Ethernet (RJ-45); 1x Power connector |
| Camera | FHD 1080p with Privacy Shutter |
| Os | N/A |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Nahimic Audio |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Lan | 100/1000M (RJ-45) |
| Wi-fi | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;E-shutter |
| Battery | Integrated 80Wh |
| Keyboard | White Backlit;Language: ENG+BG |
| Dimensions | 363.4 x 261.75 x 21.99-26.95 mm |
| Weight | 2.50 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Потопете се в невероятната гейминг експериенция с лаптопа Lenovo Legion 5 Pro! Със свояте върхови технически параметри, този лаптоп ще ви осигури часове наслада на най-новите заглавия и ненадминати гейминг възможности.
| Процесор: | Intel Core I7-14700hx | Висока производителност и бързина, перфектен за изпълнение на гейминг заглавия. |
| Екран: | 16inch Wqxga Ag 300n 165hz | Висока разделителна способност и високи честотни характеристики за плавно и кристално ясно изображение. |
| RAM: | 16GB DDR5 | Бърза и ефективна оперативна памет за безпроблемно работене на множество програми и игри едновременно. |
| Видеокарта: | RTX4070 8GB | Висококачествена графична карта за реалистично изобразяване на всеки детайл в игрите. |
| Съхранение: | 512GB PCIe | Бърз и голям капацитет на съхранение за всички вашите игри и файлове. |
Лаптоп Lenovo Legion 5 Pro е идеален за игри с високи изисквания и за продължителна употреба за професионалисти в геймърската индустрия.
1. Геймърски лаптоп Lenovo Legion 5 Pro е подходящ за гейминг?
Да, с високите си технически параметри и графична карта RTX4070, този лаптоп е перфектен за геймъри.
2. Какъв е размерът на екрана на Геймърския лаптоп Lenovo Legion 5 Pro?
Лаптопът разполага с 16-инчов Wqxga дисплей за впечатляващо визуално изживяване.
3. Колко оперативна памет има лаптопът Lenovo Legion 5 Pro?
Lenovo Legion 5 Pro разполага с 16GB DDR5 RAM за бързо и ефективно изпълнение на приложения и игри.
Закупувайки лаптоп Lenovo Legion 5 Pro, ще се насладите на безупречно гейминг изживяване с висока производителност и реалистични графики, които ще ви потопят в света на виртуалната реалност.