| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 8845HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Памет | 32 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1024 SSD |
| Видео чипсет | Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Тип на екрана | 2.5K ,IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe® |
| Екран резолюция | 2560x1600 |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 1,91 кг |
| Description 83D5000CBM | |
|---|---|
| Screen size | 16 '' |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Memory size | 32 GB |
| Memory type | Memory:32GB Soldered LPDDR5x-6400; Memory Slots:Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; Max Memory:32GB soldered memory, not upgradable |
| Cpu model | AMD Ryzen™ 7 8845HS (8C / 16T, 3.8 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics |
| Ssd | 1 TB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Os | N/A |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Atmos® |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Wi-fi | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Security | Microsoft® Pluton TPM 2.0 Enabled;IR camera for Windows® Hello (facial recognition); Camera privacy shutter |
| Battery | Integrated 84Wh |
| Keyboard | Backlit;Language: ENG+BG |
| Dimensions | 356 x 251 x 17.5 mm |
| Weight | 1.91 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
| Параметър | Значение | Защо е важно |
|---|---|---|
| Модел | IP5 PRO 16/83D5000CBM | Индикира високо ниво на производителност и функционалност. |
| Процесор | Lenovo | Мощен процесор, осигуряващ бързина и ефективност в работата. |
| Дисплей | 16 инча | Голям дисплей за по-ясно и удобно визуализиране на информацията. |
| Капацитет на твърдия диск | 5000GB | Голям капацитет за съхранение на данни и файлове. |
Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D5000CBM е идеален за обработка на графика, мултимедия, офис приложения и интернет сърфиране.
Да, Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D5000CBM идва с предварително инсталиран операционна система Windows 10.
Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D5000CBM се стартира за няколко секунди благодарение на бързия си SSD диск.
Купете Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D5000CBM за да се насладите на висока производителност и надеждност в работата си. Този лаптоп ще ви помогне да изпълнявате задачите си бързо и лесно, осигурявайки ви удобство и ефективност.