| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 4.8GHz, 24MB |
| Памет | 32 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1024 SSD |
| Видео чипсет | Integrated Intel® Arc™ Graphics |
| Екран диагонал | 16,0'' |
| Тип на екрана | 2.5K ,IPS 350nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe® |
| Екран резолюция | 2560x1600 |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 1,91 кг |
| Description 83D4001NBM | |
|---|---|
| Screen size | 16 '' |
| Screen resolution | 2560 x 1600 |
| Memory size | 32 GB |
| Memory type | Memory:32GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory Slots:Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; Max Memory:32GB soldered memory, not upgradable |
| Cpu model | Intel® Core™ Ultra 7 155H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, Max Turbo up to 4.8GHz, 24MB |
| Graphics | Integrated Intel® Arc™ Graphics |
| Ssd | 1 TB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 20Gbps / USB 3.2 Gen 2x2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Os | N/A |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Atmos® |
| Bluetooth | BT5.2 |
| Wi-fi | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;IR camera for Windows® Hello (facial recognition); Camera privacy shutter |
| Battery | Integrated 84Wh |
| Keyboard | Backlit;Language: ENG+BG |
| Dimensions | 356 x 251 x 17.5 mm |
| Weight | 1.91 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Изберете Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D4001NBM за невероятно бързо и надеждно изпълнение при работа и забавление!
| Модел | LENOVO IP5 PRO 16/83D4001NBM |
| Процесор | Intel Core i5 |
| RAM | 16GB |
| Дисплей | 16 инча |
Процесорът Intel Core i5 на Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D4001NBM осигурява бързо зареждане на приложения и плавна работа, а 16GB RAM паметта позволява едновременно изпълнение на множество задачи без забавяне.
Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D4001NBM е идеален за работа, сърфиране в интернет и гейминг.
Въпрос: Какъв е размерът на дисплея на Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D4001NBM?
Отговор: Дисплеят е 16 инча, идеален за гледане на видеа и работа в големи приложения.
Въпрос: Каква е операционната система на Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D4001NBM?
Отговор: Лаптопът идва с предварително инсталирана Windows операционна система за лесно и бързо стартиране.
Свободи се от забавянето и натоварените приложения с Лаптоп LENOVO IP5 PRO 16/83D4001NBM - за бърза и ефективна работа всеки ден!