| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | Intel® Core™ Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB |
| Памет | 32 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1024 SSD |
| Видео чипсет | Integrated Intel® Arc™ Graphics |
| Екран диагонал | 14,0'' |
| Тип на екрана | 2.8K ,IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe® |
| Екран резолюция | 2880x1800 |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 1,46 кг |
| Description 83D20016BM | |
|---|---|
| Screen size | 14 '' |
| Screen type | 2.8K ,IPS 400nits Anti-glare, 100% sRGB, 120Hz, Eyesafe® |
| Screen resolution | 2880 x 1800 |
| Memory size | 32 GB |
| Memory type | Memory:32GB Soldered LPDDR5x-7467; Memory Slots:Memory soldered to systemboard, no slots, dual-channel; Max Memory:32GB soldered memory, not upgradable |
| Cpu model | Intel® Core™ Ultra 5 125H, 14C (4P + 8E + 2LPE) / 18T, Max Turbo up to 4.5GHz, 18MB |
| Graphics | Integrated Intel® Arc™ Graphics |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 1 TB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1); 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On; 1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4; 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x SD card reader |
| Camera | FHD 1080p + IR with Privacy Shutter, ToF Sensor |
| Os | N/A |
| Audio | Stereo speakers, 2W x2, optimized with Dolby® Atmos® |
| Bluetooth | BT5.3 |
| Wi-fi | Wi-Fi® 6E, 11ax 2x2 |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;IR camera for Windows® Hello (facial recognition); Camera privacy shutter |
| Battery | Integrated 84Wh |
| Keyboard | Backlit;Language: ENG+BG |
| Dimensions | 312 x 221 x 15.99 mm |
| Weight | 1.46 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
Лаптоп LENOVO IP5 PRO 14/83D20016BM
Този лаптоп предлага невероятна скорост и производителност, които ще ви позволят да изпълнявате задачите си лесно и бързо. Със своя съвременен дизайн и надеждна марка като LENOVO, този продукт е гаранция за качество и удовлетворение.
| Модел | LENOVO IP5 PRO 14/83D20016BM |
|---|---|
| Размер на екрана | 14 инча |
| Процесор | Intel Core i5 |
| RAM памет | 8GB |
| Хард диск | 256GB SSD |
| Цвят | Черен |
Този лаптоп е идеален за повседневни задачи като работа, обучение или забавление. Със своя мощен процесор и голямата RAM памет, можете да работите ефективно и безпроблемно.
Лаптоп LENOVO IP5 PRO 14/83D20016BM е перфектния компаньон за работа в офиса, учебни задачи или онлайн развлечения в домашни условия.
Въпрос: Лаптоп LENOVO IP5 PRO 14/83D20016BM има ли вградена камера?
Отговор: Да, този модел разполага с вградена камера, идеална за онлайн срещи и видео разговори.
Въпрос: Колко тежи Лаптоп LENOVO IP5 PRO 14/83D20016BM?
Отговор: Теглото на този лаптоп е около 1.5 кг, което го прави лесен за пренасяне и работа по всяко време и място.
С този лаптоп ще получите невероятно бърза и надеждна производителност, а също така и стилен дизайн, който ще ви представи в най-добрата светлина.