| Производител | LENOVO |
| Тип на продукта | Лаптоп |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3) |
| Памет | 12 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 SSD |
| Видео чипсет | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Екран диагонал | 17,3'' |
| Тип на екрана | FHD,IPS 300nits Anti-glare, 72% NTSC |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Операционна система, софтуер | N/A |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,10 кг |
| Description 82KV00J1BM | |
|---|---|
| Screen size | 17.30 '' |
| Screen type | FHD,IPS 300nits Anti-glare, 72% NTSC |
| Screen resolution | 1920 X 1080 |
| Memory size | 12 GB |
| Memory type | Memory:4GB Soldered DDR4-3200 + 8GB SO-DIMM DDR4-3200; Memory Slots:One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable; Max Memory:Up to 12GB (4GB soldered + 8GB SO-DIMM) DDR4-3200 offering |
| Cpu model | AMD Ryzen™ 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3) |
| Graphics | Integrated AMD Radeon™ Graphics |
| Hdd | No HDD |
| Ssd | 512 GB |
| Disk specifications | SSD:M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® |
| Interface | 1x USB 2.0; 1x USB 3.2 Gen 1; 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer only); 1x HDMI® 1.4b; 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm); 1x Card reader; 1x Power connector |
| Camera | HD 720p with Privacy Shutter |
| Os | N/A |
| Audio | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby® Audio™ |
| Bluetooth | BT5.1 |
| Wi-fi | 11ac 2x2 |
| Security | Firmware TPM 2.0 Enabled;Camera privacy shutter |
| Battery | Integrated 45Wh |
| Keyboard | Non-backlit;Language: ENG+BG |
| Dimensions | 399 x 274 x 19.9 mm |
| Weight | 2.10 kg |
| Warranty | 24 months hardware, 12 months battery |
С мощния си процесор и голям екран, Лаптопът LENOVO IP3 17ALC6 /82KV00J1BM е идеален за геймъри и професионалисти, които работят с графика. Неговият висококачествен дисплей и бърза производителност го правят перфектният избор за всеки, който търси надеждност и производителност.
| Марка | LENOVO | Високо качество и надежност |
| Модел | IP3 17ALC6 /82KV00J1BM | Индивидуален стил и издръжливост |
Лаптоп LENOVO IP3 17ALC6 /82KV00J1BM е перфектен за гейминг, графичен дизайн и професионални приложения.
Каква е големината на екрана на Лаптопа LENOVO IP3 17ALC6 /82KV00J1BM?
Екранът е с диагонал от 17 инча, идеален за гледане на съдържание и работа с графика.
Какви са характеристиките на процесора на Лаптопа LENOVO IP3 17ALC6 /82KV00J1BM?
Процесорът е мощен и бърз, гарантиращ плавно изпълнение на всичките задачи.
Със своя изключителен дисплей, надежден хардуер и бърз процесор, Лаптопът LENOVO IP3 17ALC6 /82KV00J1BM е перфектният избор за всички, които ценят надеждност и висока производителност.